Nostalgiczne tytuły

Powered by Spearhead Software Labs Joomla Facebook Like Button

MIO MAO

Mio i Mao to dwa kotki ciekawskie otaczającego je świata. Co jest wewnątrz drzewa ? Co się ukrywa w ciężarówce albo w krzakach. Najpierw po odpowiedź wyrusza Mio, później Mao a na końcu udają się razem na spotkanie z nieznajomą rzeczą. W końcu dowiadują się co to za dziwna postać i że jest to przeważnie sympatyczny zwierzak.
Piosenka tytułowa nie jest zbyt skomplikowana, jednak wpadająca w ucho. Przez całe życie praktycznie od czasu do czasu nuciłem sobie tą piosenkę a teraz już wiem skąd ona pochodziła.

Wiem, że gdzieś widziałem te odcinki jak byłem dzieckiem - tylko nie mogłem sobie przypomnieć w jakim programie to leciało (czy to była dobranocka czy jakiś dodatek do programu dla dzieci - naprawdę nie mogę sobie przypomnieć). W sumie wyszło 26 odcinków przygód tych sympatycznych kotków. Wszystkie te odcinki są do zdobycia u nas w Polsce na 3 płytach DVD. Cena jednej płyty wacha się w granicach 20 złotych. Więc jeśli masz małe dziecko to naprawdę gorąco polecam kupno tej bajki. Naprawdę - ubaw po same pachy.

Aby was przekonać do tej bajeczki w dziale multimedia zamieściłem jeden odcinek.
Naprawdę warto obejrzeć i kupić płyty.