Nostalgiczne tytuły

Powered by Spearhead Software Labs Joomla Facebook Like Button

Klub Chrup Chrup

KLUB CHRUP CHRUP

 Klub Chrup Chrup i jego bohaterowie

 

Nasz Klub 

Chrup-Chrup 

Ubóstwia wieś 

Nasz Klub 

Chrup-Chrup 

Wyjeżdza gdzieś 

Nasz Klub 

Chrup-Chrup 

Zamieszka gdzieś 

Hen za miastem 

 

 Klub Chrup Chrup ma swoje codzienne problemy

 

No właśnie ... piosenka znajoma tylko nie bardzo pamiętamy bohaterów tej dziwnej dobranocki. Części może się wydawać, że to była dobranocka z jakiegoś snu ... Okazuje się, że nie.

Bohaterami dobranocki Klub-Chrup (Munch Bunch w oryginale) są ... warzywa i owoce, które w obawie przed zjedzeniem uciekają ze sklepu warzywniczego za miasto. Tam zakładają sobie swoje miasteczko, w którym żyją sobie zgodnie dzieląc się między sobą codziennymi problemami i radościami.

Serial Klub Chrup-Chrup powstał na podstawie serii książek dla dzieci, napisanych przez brytyjczka Denisa Bonda (napisał je pod pseudonimem Giles Reed).

 

Klub Chrup Chrup to bohaterowie pozytywni ale też czasami niezłe rozrabiaki

 

Dobranocka ta powstała w 1980 roku i prawdopodobnie u nas miała swoją premierę 1982-1984 (może ktoś zna lepszą datę). Jej emisja (głowy nie daję) była prawdopodobnie podczas czwartkowych dobranocek. Przyznacie mi, że zamiast treści w głowie większości z Was zapadła piosenka (zamieszczam ją oczywiście w multimediach) jak i (oglądając niektóre odcinki) cebula, która na wszystko rzewnie płakała.

Nie wiem ile odcinków publikowała nasza ukochana telewizja ale w sumie wyprodukowane 52 dziesięciominutowe odcinki. Warzywa z tej dobranocki królowały później na reklamach różnych produktów spożywczych. Niestety nie przetrwały próby czasu. Owszem - firma Nestle promuje jogurty wykorzystując nazwę Munch Bunch ale nie do końca bowiem artykuły te promuje krowia maskotka o nazwie "Munch".

 

Klub Chrup Chrup pozdrawia gorąco swoich fanów

 

Oczywiście czekam na Wasze wspomnienia ... może korzystając z youtuba i oglądając niektóre odcinki coś sobie przypomnicie (jeden z odcinków w dziale Multimedia). A może jakieś wspomnienia z tą dobranocką - poza oczywiście muzyką.

 

 Co to ? Już koniec ? Chyba się popłaczę