Wasze propozycje - co jeszcze powinno się znaleźć na stronie

Moderatorzy: Robi, biały_delfin

ODPOWIEDZ
Rorkas
Posty: 3
Rejestracja: 27 cze 2005, o 08:28

Post autor: Rorkas » 27 cze 2005, o 08:36

Super strona, hocz nie mieszkam w Polsce ale moglem ogladacz te fajne zreczy, kture sa tu omawiane.
Dzieki temu nauczylemsi tesz jezyka polskiego.

A brakuje mi tutaj serialu animanowego "Wspaniala Czworka" (byl taki program ktury w soboty prowadzil aktor z filmu "07 zglosie").

Smykula
Posty: 2
Rejestracja: 28 cze 2005, o 11:37
Lokalizacja: Gdańsk

Niebieska plaża

Post autor: Smykula » 28 cze 2005, o 11:44

Niebieska plaża to był fajny hiszpański chyba serial dla dzieci i młodzieży emitowany w któreś wakacje dawno temu, może pamietacie. Chciałabym żeby nasza TV (tzn. TVP1 lub TVP2) puściła to jeszcze raz, najlepiej jeszcze z "Wodne dzieci". Szukam kogoś kto może ma ten film, ale nie mogę znaleźć. Pozdrawiam

Rorkas
Posty: 3
Rejestracja: 27 cze 2005, o 08:28

Post autor: Rorkas » 28 cze 2005, o 12:40

"Verano Azul" czy podobnie brzmial tytul po hispansku.

Wizja 1
Posty: 1
Rejestracja: 30 cze 2005, o 21:31

Re: Wasze propozycje - co jeszcze powinno się znaleźć na str

Post autor: Wizja 1 » 30 cze 2005, o 21:52

gumisio pisze:Co jeszcze powinno się znaleźć na nostalgii ? Jakie dobranocki albo filmy mam omówić :D
Czy jest szansa, aby znalazło się na niej coś z kanału Wizja 1? Fajne seriale tam leciały(najlepsze :D)

Rorkas
Posty: 3
Rejestracja: 27 cze 2005, o 08:28

Post autor: Rorkas » 7 lip 2005, o 20:44

a jescze jeden taki fajny czeski leczial ZWIREK I MUCHOMOREK :)
tesz proponuje go opisacz :)

Awatar użytkownika
Spartakus
Posty: 5
Rejestracja: 7 lip 2005, o 12:41
Kontakt:

Post autor: Spartakus » 8 lip 2005, o 08:05

Szukam od dawna śladu następujących pozycji - mogłyby się pojawić (w miarę możliwości) na nostalgii:

Niebieskie lato
serial o dzieciach w operze (to było dobre) - nie pamiętam tytułu
Tajemnica wygasłych wulkanów
Jazon z gwiezdnego patrolu

No i moje No1 - Les Mondes Engloutis (Szagma...) ale to już jest na nostalgii i powoli zaczynają do mnie docierać odcinki. Nawet dzwonek w moim telefonie to mp3 z piosenką otwierającą każdy odcinek :wink:

Pozdrawiam wszystkich, którzy nadal dostają gęsiej skórki na wspomnienie tamtych obrazów :D
Tak trzymać :!:

lilli_vanili
Posty: 2
Rejestracja: 12 lip 2005, o 00:15

Post autor: lilli_vanili » 12 lip 2005, o 00:18

Zaczarowny Ołówek! :!:
Ramboli Bamboli!

Soul Reaver
Posty: 8
Rejestracja: 18 lip 2005, o 21:50
Lokalizacja: Nosgoth
Kontakt:

Post autor: Soul Reaver » 18 lip 2005, o 21:57

Tajemnicze Zlote Miasta <-- to hicior był
Zwierzęta z ginącego lasu - fajna melodia była na wstępie
Brygada RR
Kacze Opowieści (Duck Tales)
Smurfy
Kapitan Jastrząb (Kapitan Hawk)
Denver Ostatni Dinozaur
Baltazar Gąbka
Wyspa Niedzwiedzi
Widget
Bałwanek Bouli - bałwan jak sie patrzy
Troskliwe misie
Ulysses, ale nie jestem pewien czy to ten tytuł
była też jakaś baja o przygodach Robin Hood'a, ale serial animowany, który podobał mi się choćby z powodu melodii jaką Robin grał na liściu lub trawie

z anime może by też coś, np:
DragonBall
Sailormoon
no i GTO (Great Teacher Onizuka), ale to nie jest stary film jednak potwornie mi sie podoba (właśnie leci po raz kolejny na Hyperze o 21:00)

ps
dzięki ci wielkie DJ_lukas12 za wilka i zajca (jak do tej pory miałem tylko 1 odcinek)

kłamczuszek
Posty: 14
Rejestracja: 2 lip 2005, o 22:06

Post autor: kłamczuszek » 13 sie 2005, o 22:33

kocik robin hood to też było anime:p i tajemnicze złote miasta niewspominając o cubazie:p
ja bym dodała jeszcze wiwórcze opowieści!!!
było tam coś o piłkarzach to prucz howka szedł jeszcze zdaje się goll"shot"czy jakos tak i jedenastka marzeń

[ Add: 2005-08-13, 23:44 ]
a!!! a moze cos o psim żywocie?? albo pyzie??

Rhaven
Posty: 24
Rejestracja: 13 sie 2005, o 18:46
Kontakt:

Post autor: Rhaven » 14 sie 2005, o 12:39

No właśnie - BYŁ SOBIE KOSMOS ! To była epicka jazda :P
I w tej właśnie chwili przypomniała mi się ORDI, Ordy ORDIE ? Taka mała różowa "ludziczka" z dwójka przyjaciół (rodzeństwo ?) w każdym odcinku edukacja i zabawa - a pod koniec też jakiś dłuższy kosmiczny wątek chyba pociągnęli...i ekstra OPENING SONG ...
I w czasach kiedy leciał sobie ULISESS w czwartki okolo 15.30 to w czwartek też przed albopo tej serii był STARCOM -KOSMICZNE SIŁY ZBROJNE USA or sth. Ktoś pamięta ?? :P
Wtedy przez cały tydzień o tej samej godzinie była jakaś opcja...taki fajny oldschoolowy GULIWER we wtorki chyba..
no....
Respekkt... :0)

Tomek
Posty: 5
Rejestracja: 24 mar 2005, o 23:57
Lokalizacja: Tychy

Post autor: Tomek » 14 sie 2005, o 23:16

muzykę do "Był sobie kosmos" napisał, jeżeli dobrze pamiętam Michael Legrand.

Alimama
Posty: 9
Rejestracja: 18 sie 2005, o 12:04
Lokalizacja: warszawa

Post autor: Alimama » 18 sie 2005, o 13:30

elo)
nie wiem czy o tym juz bylo na forum, ale nie jestem w stanie wszystkiego przesledzic.

co do cyklu "Byl sobie KOSMOS" , pamietajmy, ze w ej samej konwencji i z tymi samymi postaciami (raczej typami: zlych zawsze bylo dwoch: jeden z ruda czupryna i duzym nosem, drugi brunet, tez szkaradny + gromadka pozytywnych + bialy dziadek z dluga broda)... ogladalismy jeszcze:
1. Bylo sobie ZYCIE (czyli co i jak bez pomocy pszczolek, motylkow i precikow), (piosenka na poczatku: La vie, la vie, la vie, la vie... niezapomniana) ;
2. Byl sobie CZLOWIEK (super, na temat historii, poczatki homo-sapiens w stadzie, potem starozytny rzym itd).

[ Add: 2005-08-18, 14:38 ]
acha, a z innych bajek brakuje mi:
MUMINKOW, starych, pacynkowych (nie kreskowka!!), z niesamowitym klimatem grozy i poczuciem wiecznego niebezpieczenstwa (Buka!)

NIKTO NIE JE DOMA
pisaliscie juz o tym ze brakuje, wiec potwierdzam, ze brakuje ;)
pamietam calkiem dobrze 2 odcinki, uwaga bede opowiadac:

1. jeden, kiedy chlopiec (czy mial jakies imie?) piekl ciasto dla mamy (urodzinowe?): powrzucal wszystkie skladniki jak leci do miski: jajka, maka itp, wszystko co mu przyszlo do glowy, potem zrobil z tego niesamowita paciaje i wstawil zywcem do piekarnika, acha, i jeszcze nie zapomnial wetknac zdjecia mamy w ta paciaje, .. to sie potem tak ladnie zapieklo razem.. mniam ;)

2. drugi odcinek: chlopiec przez pomylke (jak zwykle) wpuszcza do mieszkania malarzy, ale to byli jacys tacy... malarze nie ten tego.. z cyrku?> Efekt koncowy jest oczywiscie przepyszny, bo oni maluja sciany na wszelkie mozliwe kolory, w paski, kolka itp, wygladalo to super, tez chcialam miec takie mieszkanie!! ;)

3. na dokladke dodam, ze bardzo lubilam kiedy do chlopca przychodzila dziewczynka-sasiadka, on oczywiscie nie chcial jej wpuscic, tylko wygladal przez tego swojego judasza w drzwiach, a dziewczynka raz przyszla i prosi przez ta dziure: "mama mnie wyslala zebym pozyczyla od ciebie SZCZYPTE soli" (to bylo dla mnie nowe slowko), i on jej potem ta sol przesypywal przez ta waska dziure w drzwiach... kosmos!!.... super ;)

pozdr.!

golemXIV
Posty: 3
Rejestracja: 24 sie 2005, o 19:15

Post autor: golemXIV » 24 sie 2005, o 19:20


Scarlett_19
Posty: 2
Rejestracja: 25 sie 2005, o 20:08

Post autor: Scarlett_19 » 25 sie 2005, o 20:09

A pamiętacie Pyzę na polskicg dróżkach?? :lol:

[ Add: 2005-08-25, 21:14 ]
To znowu ja!Nie wiem czy została udzielona odpowiedz ale ktoś się pytał co to za bajka o ludzkim organiźnie.Ta bajka to BYŁO SOBIE ŻYCIE, powtarzają to teraz jakoś ale nie pamiętam na jakim kanale.Jak sobie przypomnę to napisze.Buźka dla wszystkich tworzących stronę :D :P

Robi
Moderator
Posty: 2379
Rejestracja: 23 gru 2004, o 23:10
Lokalizacja: Bełchatów

Post autor: Robi » 27 sie 2005, o 07:36

Scarlett_19 pisze:Ta bajka to BYŁO SOBIE ŻYCIE, powtarzają to teraz jakoś ale nie pamiętam na jakim kanale.Jak sobie przypomnę to napisze.Buźka dla wszystkich tworzących stronę :D :P
Na kanale "Zdrowie i uroda"

ODPOWIEDZ